• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hi all

Status
Temë e mbyllur.

Elis_Shijaksi

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 30, 2010
Postime
1
Pikët
0
Mire se ju gjeta!
Jam Elis nga Shijaku jetoj ne Itali shpresoj te kalojme momente te bukra se bashku .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: hi all

Welcome Elis shijaksi.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: hi all

Mire se erdhe midis nesh kalo sa me bukur shijaksi :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top