• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi Allz

Status
Temë e mbyllur.

SkiN

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 28, 2009
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Berat
Pershendetje forumista , jam SkiN nga berati :p shpresojme tja kalojme sa me mire sebashku . See u
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hi Allz

Mire se erdhe..
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Hi Allz

Mire se erdhe Skin respekte . Jam i sigurte qe do kalosh super midis nesh lal jemi nje shoqeri e papame virtuale :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top