• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi tgjithve..

Status
Temë e mbyllur.

Doori

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 24, 2010
Postime
3
Pikët
0
Quhem Fjodor jetoj ne Tirane per momentin:)

Arsyeja qe jam ketu eshte ex
Shpresoj ta kalojme sa me mire bashke-shok-
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,608
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hi tgjithve..

Welcome Doori.. kalo mire ketu.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Hi tgjithve..

mire se erdhe,kalofsh sa me bukur.-shok-
 
Status
Temë e mbyllur.
Top