• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hi to all.

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: hi to all.

Mire se erdhe Shadow.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: hi to all.

Hije qe mbeten pas , prezantohu me mire si njeri se sa si hije :)

Mire se erdhe !
 

shadow

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 21, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: hi to all.

te prezantohem??? ok. jam 20 vjec. me origjine nga divjaka. aktualisht banoj ne tr. student hesapi mo. jam ne vit te 3 per finance kontabilitet ne UBT. gjate veres punoj DJ. hmmm... sdi te them me. Nqs keni ndo1 pyetje une po pres.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: hi to all.

te prezantohem??? ok. jam 20 vjec. me origjine nga divjaka. aktualisht banoj ne tr. student hesapi mo. jam ne vit te 3 per finance kontabilitet ne UBT. gjate veres punoj DJ. hmmm... sdi te them me. Nqs keni ndo1 pyetje une po pres.

Pershendetje dhe nje here mire se na erdhe
 
Status
Temë e mbyllur.
Top