• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi To aLL

Status
Temë e mbyllur.

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Mire Se Erdha Dhe Mire Se Ju Gjeta . Un Futem Ne Chat Me Nick ThE^MiLaNiSt Ose Alien . Per Me Shum Per Ju Goca Leni Msn Ne Pm :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,947
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hi To aLL

Mir se erdhe Alien Kalofsh sa me mire midis Nesh :)
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Titulli: Hi To aLL

Mire se erdhe Alien shpresoj qe te kalosh bukur dhe sa me aktiv ne forum :)
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Hi To aLL

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Hi To aLL

Respekte Cuna & Goca :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Hi To aLL

sa prezantim te dobet un e :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top