• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hi

Status
Temë e mbyllur.

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
ja dhe ARIS mes jush, besoj se me njihni sesht nevoja te prenzantohem. tja kalojm bukur se bashku!!!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: hi

Welcome Aris..
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: hi

ARISS mire se erdhe ne shoqerin tone lali,te uroj ta kalosh sa me mire shpresoj:)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,712
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: hi

Mireseerdhe ARIS.
Uroj te kalosh sa me bukur ne forum
:)
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: hi

ju faleminderit.. jeni njisha e njeshe. respekte
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: hi

Mire se erdhe aris prandaj po shkelqeka forumi se paska hy ylli botes haaaaaaaaaa kisssssssssssssssssss
 
Status
Temë e mbyllur.
Top