• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi

Status
Temë e mbyllur.

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
mire se erdha dhe une :D

uroj tja kaloj mire mes jush

Mandi mke 300lek borxh ahahahahahahah
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Hi

Mirserdhe angjel shpresoj tja kalosh mire me ne

qyqa qe ne fillim me lek borxh mi
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hi

Mire se erdhe shtrige kalo bukur :)
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Hi

Mir se t'ka pru Zoti
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Hi

unejsa epo kur te kan pse jo ahahahahahahah flm zemer:)

Mandi leket ti ate bej hihihihihih

Eurostar mire se tgjeta :D
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Hi

iiiii shtriga ti qenke mi

ca ka bo mandi mi qe ti ka leket borxh ao te beri te harxhosh ca kalori
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Hi


Mire se na erdhe angel_girl te Uroj cdo te mira ne jete,kalofsh bukur mes nesh
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Hi

Roxyu a ti je ajo qe me cavi s.... ai mua duke me pyetur dhe me thoshte je ti roxy dhe pik aghagagagagagagagagaagagagagag ok mi qenkemi afer i merrkam kollaj por nje e keqe se ato lek zevendesohet ne £ ahjahahahahahahah

Unejsa une shtrig moj se me bet lemsh njeri sexy tjetri roxy kjo shtrriga ahahaha
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Hi

Usa flm per urimin en grohte :D sdhe foton e bukur keshtu cofsh perher ishallah ahahahahahahah

Kriko lene kush jam une por merr shembull nga Usa hahahahaha
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Hi

ahahahahahahah it takes one to know one thot nje anglez hahaahahahah
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Hi

Hej mire se erdhe , kete nick e pasku vu sa me rrejt .

Po s'ka gje , te gjitha llojet e vajzave i duam shume :d
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Hi

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy im scared ahahahah jk pse mi cfar ka Mandi keshtu? vet me ngacmon ahahahaha

une e shkreta e urt e mire pa llafe vet me bin ne qaf ahahahah
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Hi

daniel pse lali me njef gjo? :)

flm mire se te gjeta
 

angel_girl

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Uk
Përgjigje e: Hi

moj une du leket nuk du Mandin ahahahahah mandin merre ta kam fal ahahahhahahaah ££££££££££££ me jep mua haahah kissss
 
Status
Temë e mbyllur.
Top