• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi

Status
Temë e mbyllur.

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Nje pershnedetje per te gjithe dhe nga une.
Shpresoj të kaloj kendshem mes jush:)
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Hi

mire se erdhe e nderuar ............. çaste t kendeshme ne forum :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hi

Mire se erdhe Lela dhe kalofsh sa me mire ne Forumin Forum-Al
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Hi

flm. te gjitheve per mikepritjen:)
djallushe: mire se erdha:p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top