• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi !!!

Status
Temë e mbyllur.
N

Njera(e pra)

Guest
Pershendetje nga un dhe kalofshi mire ktu

erdha per here te dyte. Kam nje lutje

Administrator ka mundesi te me ktheni nick tim PuffetiNa se jam un ajo, nuk munda te futem me ate nick se keni ndru pass dhe bera kte regjistrim Njera( e pra )


`thankyou``thankyou``thankyou`
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Hi !!!

Mire se u ktheve Puffetina

Gezohem qe te njoh edhe ty nga antaret qe kane qene me pare ketu .

Kalofsh sa me bukur ! Te kam shkruajtur ne profil ne lidhje me fjalekalimin .
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hi !!!

Pershendetje nga un dhe kalofshi mire ktu

erdha per here te dyte. Kam nje lutje

Administrator ka mundesi te me ktheni nick tim PuffetiNa se jam un ajo, nuk munda te futem me ate nick se keni ndru pass dhe bera kte regjistrim Njera( e pra )


`thankyou``thankyou``thankyou`
puffetinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kiss M.erdhe :)) te uroj shpirterisht te jesh shume mire..por jam bere merak ku ke qen? me ke lene vetem :( muahh kalofsh bukur.. M.erdhe perseri :D dhe me vjen mire qe sme ke harruar :D te uroj gjithe te mirat.Gezuar vitin e ri 2011!!!!
 
N

Njera(e pra)

Guest
Përgjigje e: Hi !!!

hghgghghgh mos bertit oooooooooo tarkannnnnnnnnn hajde kuzu kuzuuuuu :)


mire aman ja dhe un me pun flm per urimin dhe per ty rrushe gezuar 2011 po un se festoj kte fest po hajt se po te uroj ty :)
 
N

Njera(e pra)

Guest
Përgjigje e: Hi !!!

hajt mo cka me bo, po nga ti cka behet moj si je ti me pun si kalon? a je duke punu akoma me ato faturat he te mart dreqi ty jarabi
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hi !!!

Puffe me behet qefi qe je serisht midis nesh ! na kishe munguar me te then te drejten :)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Hi !!!

Mir e ke Mandi pufetina na ka munguar te gjitheve.Mire se na erdhe Pufetina.Ardhsh me kembe te mbare.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Hi !!!

Sa mire bere qe erdhe perseri te pakten nuk do shikojme sea dhe merin duke u ankuar neper tema ku eshte pufetina na ka harruar fare ne
tani do na bien veshte rehat nga ankesat e atyre te dyjave me ne fund qetesi sa mire
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Hi !!!

Pufetina, mireserdhe, dhe kisha kot i pytje per kurjozitet, pse ike dhe pse u ktheve?
:D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Hi !!!

flm gjithve per mikpritjen


Administratore ju kisha lut qe kjo tem te mbyllet komplet me nick ciao!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top