• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi :)

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Hi :)

Mire se erdhe Tea dhe kalofsh bukur ne Forum-Al
 

Tea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Hi :)

o dor ku mke fut mer :p
 

Flaviaa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2010
Postime
14
Pikët
0
Vendndodhja
Florida
Përgjigje e: Hi :)

hahahahahahaha Dori na ka fut tgjithve qee tuu :p
ishallaa ja marrim hand se iooo so lostt :pp
 
Status
Temë e mbyllur.
Top