• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hi

Kristina Mire se erdhe yllo :)
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Titulli: Hi

Mire se erdhe Kristuba shpresoj qe te kalosh bukur dhe sa me aktive ne forum :)
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Hi

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Hi

Mire Qe Ke Ardh :) Spo Te Sof Aktive Fare :D
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Hi

Mireseerdhe Kristina :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top