• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hi

Status
Temë e mbyllur.

Hope

انتهز الفرصة
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6,800
Pikët
113
Vendndodhja
لندن
Te gjithe e urrejne shiun, por ai te jep mundesine te ecesh me koke larte edhe kur e ke fytyren te mbushur me lot...........>>>>>>
 
Status
Temë e mbyllur.
Top