• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi

Status
Temë e mbyllur.

Uarda

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 25, 2009
Postime
2
Pikët
0
Pershendetje nga Une Uarda ,shpresoj se do jem e mirepritur nga ju ne kete Forum :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hi

Uarda Mire se erdhe midis nesh dhe kalofsh bukur :)
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Hi

mir se erdhe uarda.. te na thoje ndonje gje rreth vetes sdom boje keq... :)
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Hi

Uarda mire se erdhe dhe qendrim te kendshem :)
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Mire se erdhe uarda shpresoj qe te pelqeje forumi dhe te jesh aktive :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top