• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi

Status
Temë e mbyllur.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
9,527
Pikët
113
E kuptoj!
Po ma deshperove Nikoleten time.
Ja e la gjellen ne mes pa ngrene ajo. U ngrit ne mes te bukes dhe shkoi te qaj ne dhomen e gjumit.
Sdi dhe une ca te bej... Si ta ngushelloj... Tek dhoma e gjumit nuk ma mban te shkoj, se po hyra brenda...
Mua kush do me ngushelloj mua pastaj?
Pa hyr nje here te dhoma,hyr
tenor (2).gif
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,472
Pikët
113
E kuptoj!
Po ma deshperove Nikoleten time.
Ja e la gjellen ne mes pa ngrene ajo. U ngrit ne mes te bukes dhe shkoi te qaj ne dhomen e gjumit.
Sdi dhe une ca te bej... Si ta ngushelloj... Tek dhoma e gjumit nuk ma mban te shkoj, se po hyra brenda...
Mua kush do me ngushelloj mua pastaj?
Tani aty në dhomën e gjumit i rregulloni vet muhabetet 😜 edhe pse Nikoletës i ka ikur oreksi aty i vjen përsëri duke ngrënë😆😆hë të keqen se ti ja di se çfar ushqimi pëlqen😁 dhe mos ma lodh shumë duke e ushqyer,se nuk ndalon pastaj ajo 😔 dhe i mjeri ti që sdo dish nga të dalësh pastaj 🤣🤣
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
9,527
Pikët
113
Tani aty në dhomën e gjumit i rregulloni vet muhabetet 😜 edhe pse Nikoletës i ka ikur oreksi aty i vjen përsëri duke ngrënë😆😆hë të keqen se ti ja di se çfar ushqimi pëlqen😁 dhe mos ma lodh shumë duke e ushqyer,se nuk ndalon pastaj ajo 😔 dhe i mjeri ti që sdo dish nga të dalësh pastaj 🤣🤣
Jo,po... Me duket dashka dhe Linda peshk.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,472
Pikët
113
Aq shume fole per oreksin ndaj peshkut sa dhe Pablo sonte do i futet konservave
-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-
Po kur e gatuan di dhe çtë tregosh🤣🤣🤣 por fati im i keq që unë nuk i haj fare prodhimet e detit😔
Mos ma ngatarro Pablo me konserva😆
@Pablo ec ktu mi non dhe tregoji Nikoletës që ti meresh veç me cironka dhe jo me konserva😜🤣🤣
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
9,527
Pikët
113
-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-
Po kur e gatuan di dhe çtë tregosh🤣🤣🤣 por fati im i keq që unë nuk i haj fare prodhimet e detit😔
Mos ma ngatarro Pablo me konserva😆
@Pablo ec ktu mi non dhe tregoji Nikoletës që ti meresh veç me cironka dhe jo me konserva😜🤣🤣
Ti zbulo sekretet e peshkaqenit qe ti shfrytezoj ne max 🤭
 

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
5,259
Pikët
113
-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-
Po kur e gatuan di dhe çtë tregosh🤣🤣🤣 por fati im i keq që unë nuk i haj fare prodhimet e detit😔
Mos ma ngatarro Pablo me konserva😆
@Pablo ec ktu mi non dhe tregoji Nikoletës që ti meresh veç me cironka dhe jo me konserva😜🤣🤣
Vallaj e Pablo se ha peshkun,vec fruta deti e koran😎😎
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
7,968
Pikët
113
Imagjinoje te hysh ne nje lokal apo nje salle plot me njerz dhe vetem thua “hi”, pastaj del jashte nga dera dhe zhdukesh, por 100 veta vihen ne radhe te flasin me ty dhe vazhojn te te pershendesin edhe pse ti je zhduk. Ja kshtu kjo puna e ksaj Evaaa’s.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top