• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizitoni me shume?

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

une me shume vizitoj facebook
 

Fierake_Omel

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
40
Pikët
0
Re: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

Facebookkkkkk
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

Dhe Facebook ka ngel ne meshire te fatit tani me shume hap forumet :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

Facebook Me :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

friends mbyllur...hi5 mbyllur..zorpia mbyllur.bebo mbyllur......tagged mbyllur....facebook shume afer mbylljes........me shume youtube.:D
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
210
Pikët
28
Përgjigje e: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

Facebook kam, tjeter gja jo.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

Hi5 Iher e 1 kohe :D tani facebook :)
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

me pare hi5 ramet paste :p.me perpara chat ( kam goxha qe nuk e perdor me chat ,hyj sh rrall) me shum msn e chat,po qekur jam regjistruar tek ky forum ,po harroj fb :p.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

Fejsbuk :D
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizioni me shum ëë

Forum Msn(Vec per dike ) Perseri forum , Chat rall ...
 
Top