• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hii

Status
Temë e mbyllur.

Durresaku_20

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
1
Pikët
0
ciao njerez ckemi mir Un quhem Elidon jom nga dr dhe jetoj ne Greqi jom 23 vjec kaq per sote neser per me shum INfo /msg me :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: hii

Mire se erdhe Elidon dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: hii

Mire Se Erdhe .....
 
Status
Temë e mbyllur.
Top