• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

HIii

Status
Temë e mbyllur.

KaTiLja

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
1
Pikët
0
Pershentetje te gjithve mir se ju gjeta pucci pucci Katilja:confused::confused:
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: HIii

Katile mir se erdhe shpirto dhe kalofsh sa me bukur midis nesh :)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
O SA KATILE U TREGOVE MOJJJJJJJJJJJ....mire se erdhe midis nesh ja kalofsh sa me mire
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Titulli: HIii

Mire se erdhe Katilja shpresoj qe te kalosh bukur dhe sa me aktive ne forum :)
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: HIii

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Mir Se Na Gjete Katilja , Shpresojme Tja Kalojme sa me mire nen shoqerine e njeri tjetrit Kiss
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: HIii

Pupupu Avash Mer Cuna Avash Ca Jeni Tu Bo Kshu Se Ja Moret Frymen Goces Akoma Pa U Rehatu Mir Goca O Burra Ju Me Vrap lool :D - Mer Katilen Per Krahu I Gjen Nje Vend Ku Te Rehatohet Midis Nesh , I Sjell Nje Pije Freskuese Per Ta Ber Gezuar Dhe I Thot Hajde Mir Se Na Ke Ardh Dhe Mir Se Na Gjete Katile Shpresojme Tja Kalosh Sa Me Bukur Ne Pranin E Antareve Te Forum-Al.Com :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top