• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hiiiiiii

Status
Temë e mbyllur.

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
pershendetje nga un visi. me kan then shpesh per kte forum por tani erdha..... besoj tja kalojm mir :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: hiiiiiii

Mirserdhe visi shpresoj tje kalosh sa me mire me ne dhe me te vertet qe ketu ja kalon shume bukur

e paske si emrin e shokut tim ti lol
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: hiiiiiii

Mire se erdhe mes nesh Albanian-BoY shpresoj tia kalosh mire :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top