• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Status
Temë e mbyllur.

Webmaster

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 14, 2010
Postime
5
Pikët
0
Vendndodhja
Ne bacen time!!!
``Bej_dy_pompa`` mire se erdha dhe mir se me gjetet :)

mando i bukur forumi me like -shok-

ps: shpresoj tja kalojme mire te gjithe sebashkull :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Webmaster mire se erdhe dhe kalofsh bukur.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMire se na erdhe Webmaster te uroj cdo te mira ne jete,dhe kalofsh mire mes nesh
 

Webmaster

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 14, 2010
Postime
5
Pikët
0
Vendndodhja
Ne bacen time!!!
Përgjigje e: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

thnxxxxx jeni te papar :) dhe nje mirpritje malleshtore :)

ps: mando per ate video vetem fundi me ka ngel :) ciao se flasim
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mirsenagjete Webmaster dhe mire se te gjetem klm ne shoqerin tone
 
Status
Temë e mbyllur.
Top