• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mire se erdhe Ruso
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Russis mireseerdhe :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mire Se Erdhe Mes Nesh
 
Status
Temë e mbyllur.
Top