• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hilary Duff mendon per dasmen ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Ka marre nje propozim per martese muajin e shkuar ne Hawaii, bashke me nje unaze fejese....

Hilary Duff, aktorja e njohur, ka pranuar plot kenaqesi propozimin e lojtarit te hokejit Mike Comrie, me te cilin jeton nje histori te bukur dashurie prej dy vjetesh.
Aktorja 23-vjecare po mendon qe te organizoje sa me mire ceremonine e marteses se saj.

"Duam qe te jete nje martese tradicionale dhe Mike eshte dakord me mua. Mezi pres qe te zgjedh fustanin e nuses. Duhet te jete klasik dhe jo shume pompoz, perndryshe do te dukesha qesharake", u shpreh Duff. Unaza e fejeses kushton 1 milione dollare, fale diamantit 12 karatesh qe ndodhet ne te.
 
Top