• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hilton me të dashur të ri

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Paris Hilton thuhet se është duke përjetuar një lidhje të re dashurie, kësaj here me pronarin e klubeve të natës në Las Vegas, Cy Waits.
Trashëgimtarja e hoteleve, e cila është e vetmuar që pas ndarjes nga Doug Reinhardt, është parë në disa takime romantike me Cy Waits, ndërsa thuhet se ata janë tejet të dashuruar në njëri-tjetrin.

Paris dhe Cy nuk largonin duart nga njëri tjetri gjatë një promovimi në Kaliforni, ndërsa një dëshmitar okular tha: “Ata qartë po kënaqen me çdo minutë të lidhjes së tyre dhe nuk janë të frikësuar t’i shfaqin ndjenjat dhe afeksionin për njëri-tjetrin”.
 
Top