• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hilton ndahet nga i dashuri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Paris Hilton thuhet të ketë ndërprerë lidhjen e saj 14 muajshe me Doug Reinhardtin, pasi që sipas saj ai po e shfrytëzonte atë për famë dhe si shtysë për karrierën e tij.


Trashëgimtarja e hoteleve ishte detyruar që të ndërpresë lidhjen e saj me ish-yllin e serialit “The Hills”, pasi që është zbuluar se ai është bërë producent në një ‘reality shou’ të motrës së saj dhe se dëshironte që Paris të merrte pjesë në të.

“Paris kurrë nuk ka pasur plane që të marrë pjesë në një ‘reality shou’y, por Reinhardt i bënte presion asaj që të merr pjesë, kurse ajo refuzoi kategorikisht. Pa përfshirjen e saj, ky reality sipas tij është dështim”, tha një burim.

Spekulimet u përhapën javën e kaluar kur Hilton u pa nëpër ndejat e Hollywoodit, kurse tashmë ish i dashuri i saj Doug Reinhardt, shkoi te prindërit në Aspen.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top