• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hilton shume e nxehte per Brazilin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Paris Hilton po u jep bjondeve nje emer te keq”. Keshtu eshte shprehur Sekretariati i Puneve te Grave ne Brazil, e cila kerkon qe te ndalohet qarkullimi i nje reklame birre te promovuar nga Hilton.


Ne imazhe duket Hilton e veshur me nje fustan te zi te shkurter qe kenaqet teksa shijon nje shishe birre qe e ferkon ne trup, nen shikimin e spektatoreve jashte dritares se saj.

Sipas ligjeve braziliane, gruaja nuk mund te trajtohet si nje objekt per terheqjen e vemendjes.

Eshte nje reklame qe zhvlefteson grate dhe ne vecanti bjondet”, eshte shprehur zedhenesja e sekretariatit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top