• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Himena kurorëzohet Mis Univers

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një meksikane 22 vjeçare është kurorëzuar Miss Univers, duke i mundur 82 kandidatet tjera nga mbarë bota.


Himena Navaret, nga qyteti Guadalahara, u zgjodh më e mira në edicionin e 59. të garës që u mbajt në Las Vegas.

Shoqëruesja e parë e Mis Univers u zgjodh Jendi Filips nga Xhamajka, ndërsa e dyta Xhesinta Kempbell nga Australia.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top