• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=1LQgM5igUz4&feature=related"]YouTube- Hitleri reagon mbi ngjarjet ne Big Brother Albania
 

BlooD_VenoM

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 6, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Spektakël.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Qe kur ka hyre ky kellira, e kam hequr fare nga DA listen e stacioneve te BBA3.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
sa te pashpirt jeni me klodin e shkrete ai te pakten ka burreri e del para gjith shqiperis tu e dit ça kafshesh ka aty e deklaron qe esht homoseksual
imagjinoni tani sa kloda ka ne shqiperi qe bejn si burra me mustaqe e nuk deklarohen ? lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Stealth ja ke fut kot po atij burreria i mungon pra lol
 

BlooD_VenoM

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 6, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

sa te pashpirt jeni me klodin e shkrete ai te pakten ka burreri e del para gjith shqiperis tu e dit ça kafshesh ka aty e deklaron qe esht homoseksual
imagjinoni tani sa kloda ka ne shqiperi qe bejn si burra me mustaqe e nuk deklarohen ?
Vetëm burrëri që nuk ka ajo gjëja.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Eshte mesuar me leve marshi ai, se me gje tjeter nuk besoje te jet mesuar. C'dreq burrerie mund te kete nje sumshkaterruar si ai. Bahh, sa alergji qe e kam! :mad:
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Pa hy fare ne diskutim se cfare eshte Klodi, per aq sa kam pare vetem te shtunave, se nuk e ndjek me teper, ajo qe me ben pershtypje tek ai njeri jane dy gjera : provokon situata konflikti dhe reagon ne menyre agresive nese mund te quhet keshtu duke manipuluar bisedat, debatet.Mendoj se brenda tij ka Krize identiteti dhe jo identitet gjinor, se vec ai e di se si ka devijuar, por krize personaliteti dhe sjelljet e tij jane vec "mburoje".Me duket shume mjeran.....ne Kohen dhe Vendin e gabuar !!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

ai duhet vra e ka mire hitleri aty
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Hitleri ne programin e politikat e tij shfarrosese ka perfshire vec hebrejve edhe keta persona si Klodi.......
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Meri sipas te dhenave thon qe hitleri ishte si klodi tani kujt mund ti besojme ?
duhet len menjane kjo lloj menyre per te poshteruar dike qe esht ndryshe nga ne
kjo bote ka vend per te gjithe per homot kafshet femrat etj etj
sduhet me kalu ne ekstrem lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Nuk e dija kete gje per Hitlerin, por c'ka shkrujta e kam lexuar.

Nuk prononcohem per Klodin per ate qe eshte.Por preferoj mos te kem afer persona te tille...;mendimi im
 

BlooD_VenoM

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 6, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Re: Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3

Meri sipas te dhenave thon qe hitleri ishte si klodi tani kujt mund ti besojme ?
duhet len menjane kjo lloj menyre per te poshteruar dike qe esht ndryshe nga ne
kjo bote ka vend per te gjithe per homot kafshet femrat etj etj
sduhet me kalu ne ekstrem lol
Me sa di unë me atë injorancën time vrasëse demokraleshi që po kalojmë thotë:
Liria jote përfundon atje ku cënohet liria e tjetrit.
Unë mund ta kem parë me sekuenca disa minutëshe këtë stallë,dhe e vetmja gjë që kam vënë re që është që ky i ndërkryeri mirë që është homoseksual,pra sumëshumëpërdorimsh por është dhe tangërlliks.Ky s ka një personalitet mër vlla.Në çdo debat që bën thotë: Ju më trajtoni kështu sepse unë jam ashtu,etj etj.Kaloj ajo o plako,e morëm vesh që je Lulja mos me prek se prishem,tani ho,nxirr ndonjë gjë në pah,nxirr vlerat e llojit tënd.
Pa s kanë faj,se duhet shpikur ndonjë lloj pesticidi për këta bodecat e shoqerisë se Zyklon B më duket se e kanë zhdukur nga përdorimi.
 
Top