• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hitman Pro Anti Virus-Malvare

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Nji nga antiviruset me te mir momentalisht persa i perket teknikave anti-rootkit
mund ta shkarkoni versionin test ose ta blini ketu

Code:
http://www.surfright.nl/en/home/
ketu keni krahasimet midis antiviruseve te ndryshem dhe mund te shihni efikasitetin e hitmanpro

Code:
http://malwareresearchgroup.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=206&p=678#p663
 

kermilli

Super Anëtar
Anëtar
Aug 24, 2011
Postime
424
Pikët
28
Përgjigje e: Hitman Pro Anti Virus-Malvare

Shume program i mire ,do te mundohem te gjej ndonje ''ILAC,, per ta aktivizuar si premium
 

kermilli

Super Anëtar
Anëtar
Aug 24, 2011
Postime
424
Pikët
28
Përgjigje e: Hitman Pro Anti Virus-Malvare

Mirembrema.

Ketu keni ''Ilacin,, qe ju premtova

http://www.mediafire.com/?22ay39aq34ewcoq

Mos u frikesoni nqs Antivirusi juaj nisen dhe ''terbohet,, eshte i paster programi.

Udhezime:
Shkarkojme ''Ilacin,, e bejme extract, dhe hapim ''fotografine,, pastaj shtypim Patch
e leme pak qe te beje ''kurimin,, e programit dhe ...... KAQ
(Programin duhet ta kemi ne sistem perpara se te shkarkojme ''Ilacin,,)
 
Top