• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hobi juaj ?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Hobi juaj ?

peshkimi :p
noti...
kinema...
tenis....
top llastiku.. lool hahahaa

te lexoj roman...kur ndjehem keq :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Hobi juaj ?

te tallem me ata/ato qe kan mendu se jan tall me mua :p
 

Edvin83

Shqiptar
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
4,458
Pikët
83
Vendndodhja
Shkodër
Përgjigje e: Hobi juaj ?

Natyra, kopshtaria, vizatimi, akuariumet, papagajtë, gjuhët e huaja, hulumtimi, ngjitja e maleve, etj :)
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,801
Pikët
113
Përgjigje e: Hobi juaj ?

T'blej men.

Nga koha qe deshtova ne te kundert kete po quaj hob-lutem-
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
17,484
Pikët
113
Përgjigje e: Hobi juaj ?

Gatimi dhe Arti i pergatitjes se ushqimit
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Hobi juaj ?

..me lidh tela te rrymes dhe mi shtrngua fort...

PS.Grat dhe Perquesin e zeros duhet shtrenguar fort sepse pastaj kafja e menxhesit te pret ne tavolin bashk me llokum...-shok-
 
Top