• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hollivudi gati për ceremoninë e 82-të e ndarjes së çmimeve Oscar

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dy ditët e fundit, një segment i Bulevardit të Hollivudit është transformuar në atë që tani dihet se është vendi ku zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscar.

Ka përfunduar edhe shtrimi i tapetit të kuq të famshëm, ku parakalojnë yjet e Hollivudit.

Në ndërtesat përreth janë vendosur posterat, rojet kanë filluar të qëndrojnë tek kordonat e sigurisë dhe janë instaluar tendat ku do të qëndrojnë aktorët dhe spektatorët.

Ceremonia e 82-të e ndarjes së çmimeve Oscar, ngjarja më e rëndësishme e vitit për kinematografinë në Shtetet e Bashkuara, zhvillohet të dielën në Teatrin Kodak të Hollivudit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top