• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hollywood-i kunder Facebook !!!

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...

Hollywood-i kundër Fb !!!

Hollywood-i i shpall luftë Fb. George Clooney është në krye të aktorëve të tjerë që janë anëtarësuar dhe urrejnë rrjetin social.
Mes tyre, edhe ata që falë zbulimit të Mark Zuckerberg, po bëjnë para, si disa protagonistë të filmit rekord nga të ardhurat, “The Social Network”.

George drejton revoltën për mbrojtjen e privatësisë.

“Në vend që të kem një faqe në Fb, do të preferoja të transmetoja drejtpërdrejt në TV analizat e mia të prostatës”, është shprehur Clooney.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Hollywood-i kunder Facebook !!!

Kjo eshte nje gje shume e mire sepse te gjithe jane duke nxjerre zorret ne Fb duke nxjerre cdo gje qe ju ndodh per vete e vizitoj vec per Lojrat qe ka :D
 
Top