• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hopkins behet ekzorcist

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Anthony Hopkins do te jete nje prift ekspert ne ekzorcizem, praktike sipas riteve qe nuk jane detyrimisht tradicionale, ne filmin “The Rite”.


Behet fjale per nje thriller paranormal te bazuar ne fakte reale, regjisor i te cilit do te jete Mikael Hafstrom, i frymezuar nga libri i Matt Baglio.

Filmi do te kete si protagonist nje te ri qe aspiron te behet prift dhe qe ndjek kurse ekzorcizmi ne Universitetin e Romes dhe qe e gjen besimin permes takimit me disa forca djallezore.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top