• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hotmail “fshin” mesazhet

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Dhjetra përdorues të postës elektronike postuan ankesat e tyre në drejtim të Microsoft-it për fshirjen e disa e-mail nga llogaritë Hotmail.
Përdorues në gjithë botën thonë se u mungojnë disa e-maile në inbox dhe në folderat e tjerë të llogarive të hapura në Hotmail.
Microsoft reagoi me anë të zëdhënëses duke u shprehur se është duke shqyrtuar problemin në fjalë. Gjiganti i software-ve deklaron se problemi nuk është alarmant dhe se po punohet për korigjimin e tij si dhe u kërkon ndjesë të gjithë përdoruesve të prekur.
 
Top