• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Houston zhgenjen Australine

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
559
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
“Nothing But Love World Tour” titullohet turneu boteror i kengetares Whitney Houston, e cila nuk u ka lene nje shije te mire australianeve gjate ndaleses ne Brisbane.


Pas vetem dy kengeve, ajo beri nje pushim, ndersa gjate interpretimit te “I Will Always Love You”, kengetarja tregoi se zeri i saj eshte vite drite larg nga ai i kohes kur magjepsi gjithe boten. Per te gjithe qe e ndoqen live kete koncert, gjithcka rezultoi nje deshtim i vertete.

Whitney mungonte ne Australi qe prej vitit 1988 dhe mberritja e saj pas me shume se 20 vjetesh, ngjalli kureshtje dhe interesim te madh. “Nje zhgenjim total. Nuk mund te degjohej”, u shprehen shume prej fansave. /tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top