• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

HTC po përgatit telefonin e vitit?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Edhe pse nuk dihet shumë për modelin e ri të prodhuar nga HTC, thuhet se telefoni do të jetë një kombinim i modeleve Nexus One dhe HTC Evo 4G.
Mirëpo, besohet se ky kombinim do të vlejë vetëm sa i përket dizajnit sepse për sa i përket specifikave teknike, thuhet se ky do të jetë super-telefoni i këtij viti.

Prej disa pamjeve të cilat tashmë janë paraqitur në internet, mund të thuhet se ky telefon do të përfshijë një ekran me 4.3 inç i cili gjithsesi se do të vijë me opsionin “multi-touch”, kamerë para dhe prapa telefonit, e cila kësaj radhe posedon 8 mega-piksel.Në pjesën e prapme të këtij telefoni vërehet edhe një mbështjellës nga alumini, i cili e bën këtë model të duket shumë më mirë se Nexus One, ndërsa ne do të arrijmë t’i evitojmë telefonat tjerë të zgjuar, të cilët gjithnjë mundohen të duken si iPhone.

Mirëpo, një gjë nuk është e sigurt. Ende nuk dihet nëse telefoni do të bazohet në sistemin operativ Android apo Windows Phone 7.
 
Top