• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hudgens nuk frikësohet për të dashurin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Vanessa Hudgens mund të fle e qetë kur i dashuri i saj Zac Efron është larg në ndonjë vend tjetër, pasi që ai ka dëshmuar se kurrë nuk ‘vrapon’ pas femrave të tjera.
Aktori i “High School Musical” ka një aradhë të tërë të fansave të gjinisë femërore, por Efron thotë se ai nuk ka dëshirë që të përfitojë nga fama. Përkundër faktit se ai është konfuz kur nuk fle shpeshherë në shtëpi, ai është i lumtur që ka një lidhje të hekurt me ish-kolegen e tij Hudgens, në vend se të flente me femra të ndryshme çdo natë.

“Mendoj se shumë djemë do të kënaqeshin me këtë, por unë nuk jam i atij lloji… Më besoni, unë e lodhi trurin duke menduar, ‘Pse nuk dal aty pari për të joshur femra?’…Por, kjo nuk është në zemrën time”, ka thënë Efron
 
Top