• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hueyda El Saied feston 35-vjetorin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Show-girl Hueyda El Saied ka festuar të enjten në mbrëmje përvjetorin e saj të 35-të.


Në një ambient të këndshëm, në një nga pub-et e kryeqytetit El Saied mblodhi miqtë e saj, të cilët më së shumti kishin zgjedhur për ta kënaqur atë, lule.

Por nuk munguan dhe dhuratat e tjera tejet elegante.

Mes shampanjës, tortës e urimeve të gjithë festuan deri në orët e para të mëngjesit, ndërsa Hueyda e priti këtë përvjetor më se e kënaqur me jetën e saj dhe realizimet e deritanishme./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top