• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Humor i zi.

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
12,021
Pikët
113
Njihere mu fiksua qe kishte nje merimange gjigande ..bera lemsh gjithe shtepine.... nuk e vrava dot🤣🤣🤣🤣
Ke provuar ndonjehere te marresh ne telefon policine nga frika, se po pergjohesh nga dicka e frikshme, nderkohe policia te merr mbrapsht 50 here dhe nuk ua ngre telefonin, nuk u hap as deren kur vijne, nderkohe fshihesh poshte krevatit?

Them 50 here, se aq permban memorja e telefonit per thirrjet dhe 50 here per marrjet.... ahahahahaha
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
2,526
Pikët
113
Ke provuar ndonjehere te marresh ne telefon policine nga frika, se po pergjohesh nga dicka e frikshme, nderkohe policia te merr mbrapsht 50 here dhe nuk ua ngre telefonin, nuk u hap as deren kur vijne, nderkohe fshihesh poshte krevatit?

Them 50 here, se aq permban memorja e telefonit per thirrjet dhe 50 here per marrjet.... ahahahahaha
Jo vallahi , mbyllja dyert se me dukej sikur kishte police gjithandej... edhe kur hapja kapakun e Wc ... me dilte nje polic aty🤣🤣🤣🤣
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
17,728
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Ke provuar ndonjehere te marresh ne telefon policine nga frika, se po pergjohesh nga dicka e frikshme, nderkohe policia te merr mbrapsht 50 here dhe nuk ua ngre telefonin, nuk u hap as deren kur vijne, nderkohe fshihesh poshte krevatit?

Them 50 here, se aq permban memorja e telefonit per thirrjet dhe 50 here per marrjet.... ahahahahaha
Transkipti është orixhinalll 😳🤭
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
3,648
Pikët
113
Kam degjuar qe teshtima eshte sikur nje % e orgazmes ,keshtuqe sa here une jam me ndonjeren marr enen e piperit e vendos ne komodine dhe sa e ndjej qe jam afer orgazmes marr dhe ia hedh dhe asaj turinjve.
-Te dije dhe ajo ceshte orgazma !!
(Piperi eshte i zi keshtuqe dhe humori po ashtu)
 

shoku_tanku

Stop counting!
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
24,804
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Kam degjuar qe teshtima eshte sikur nje % e orgazmes ,keshtuqe sa here une jam me ndonjeren marr enen e piperit e vendos ne komodine dhe sa e ndjej qe jam afer orgazmes marr dhe ia hedh dhe asaj turinjve.
-Te dije dhe ajo ceshte orgazma !!
(Piperi eshte i zi keshtuqe dhe humori po ashtu)
Piperi i zi nuk te con ne orgazem,duhet Piper i kuq.Je jashte teme.
 

John

Super Anëtar
Anëtar
Oct 23, 2020
Postime
271
Pikët
43
Po mundohem te censuroj ca fjale :
Nganjehere kur shkoj me ndonje femer dhe mundohem ta bej serish ne mengjes me thote dicka te tille :
''Jo''
-Kur e beme mbreme isha pak e thate dhe tani me djeg.
Tani kur nje femer me thote ashtu une i them...epo problem i yti.
Detyra ime ishte te arrija ereksonin, detyra jote ishte te lagie vrimen tende.
Nuk e lage vrimen tende?
Epo te dy kishim dicka per te bere.
Tani shihni, nese mua sme ngurteohet gjate raportit seksual une quhem impotent
ama duhet te dini qe edhe moslagia eshte sikur nje kokeshpullë i pangritur.
Nje vrime e thare eshte nje vrime impotente dhe nuk je grua e kompletuar, duhet te te vije turp.
Por femrat nuk mbajne pergjegjesite e vrimes se thate.
Nese une shkoj me nje tipe ama jam sh i dehur per ta bere , ajo do u thoje shoqeve : Ej duhet te shkoja me Jim Jefferies por nuk iu ngrit.
Por nese une shkoj me nje tipe dhe e bej ajo do u thoje shoqeve : Une ika me Jim Jefferies por as arriti qe te me lagte
E kuptoni problemi?
Duhet te bej gjithcka une.
Nje here nje periudhe ndalova se beri me njeren...thjeshte se mora me ne telf dhe su bera e gjalle
ajo pas 1 muaji me dergon nje sms e me thote : ti asnjehere ske arritur qe te me besh te vij.
Une e lexova dhe mendova pff me vertete? E ti mendon se ke arritur qe te me besh mua te vij?
Uneee, vetja ime te gjitha mendimet qe une kam.
Ti je vetem nje ene ku do une do derdhem.

Por me siguri ka dhe femra qe mendojne..une me pak preliminar normale qe sdo jem e thare
Preliminaret jane vetem prcedurat para seksit.
Dhe nese une kam nje ereksion do te thote qe jam gati per seks, ndaj keto sna nevojiten me.
Tani preliminaret e duhura per nje grua jane te tilla :
Duhet te fillojme me puthjet.
Femrat i duan puthjet.
Meshkujve si plas fare per puthje.
Ne iu puthim..sepse na pelqeni por qe te jemi te ndershem..po ju llastojme
Na pelqenin dikur puthjet..posi jo. Atehere kur ishim ne moshen e pubertit por se si doli njera dhe na e thithi
e qe atehere '' me fal cfare jane puthjet'' ''pse po e puth kete person'' ''pse duhet te ik ne kolovarese kur kam qene ne Disneyland'' Por ska gje, ne prap ju puthim sepse jemi te meshirshem.

Tani duhet te fillojme tiu puthim nga qafa e te zbresim poshte.
Te gjithe e dime ku do perfundojme. Une e di, ajo e di, yuhuuu te gjithe e dime.
Por per nje motiv te cuditeshem duhet te beni sikur nuk do ulemi poshte por sikur po admirojme
ate udhetim mbi trupin e asaj krijese.
Ne meshkujt do ikim nga pika A tek pika B dhe ikim pa probleme ndersa femrat do ndalen rruges e do merren me budalliqe te ndryshme.

Femrat lexojne sh revista..si te cmendesh te dashurin tend,si te eksitosh partnerin tend
Ato 25 keshilla qe te jepen, jane te gjitha BUDALLIQE, psh perdor ushqimin gjate raportit
apo...luaj me majat e gjokseve te tij.
DREQIN keto majat e mia kane vdekur ka kohe, nuk thone asgje, mund ti prisni e tia vini nje femije Afrikan qe ska majat e gjokseve.
E dini cf duam ne?
Vetem te na e merrni ne goje e te beni sikur po vuani pak ndersa luani me veglat tona,
ai momenti sikur iu krijojme siklet na pelqen shume.

Le te kthemi serish tek femra dhe te gjokset. Ka gjokse qe duan prekje te lehta, disa jo
disa kafshime disa jo . Gjokset jane sikur golfi, duhet ti pershtatemi terrenit.
Tani ne do zbresim me poshte por serish do bejme sikur sdo arrijme tek zona intime
do bejme sikur zbritem gjasma aksidentalisht.
Madje madjee duhet te beni sikur po puthni nje pjese tek kofsha dhe pastaj te ktheheni ne ane tj nga vagina
dhe te beni ''wow ckemi'' po puthja nje pjese te kofsha harrova fare qe ti ekziston ketu.
Eshte nje kenaqesi e vertete qe po shikoj, a mund te hy pak te lutem?
Pastaj duhet te vazhdoni me procesin e cunnilingus ne pjeset lart apo pergjithesisht pjesen intime , ku mbase mbase mes nje harku kohor 10-40 min edhe mund te laget femra.

Tani keto jane preliminaret e femre, puthje lepirje perkedhelje.
Kurse neve meshkujt na duheni vetem ju.
Ne sduam asgje tjeter.
Mbase jemi ne ata qe e marrim shume seriozisht marrdhenien, me shume se sa duhet.
Lexova vetem dy rreshtat e fundit,i ke rene ne koke,bravo!😁
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
5,332
Pikët
113
Nje zezak ne autobus ulet perballe nje prostitute. Kjo i thote: "E di qe po ju afrove lules time kjo ta ben me sy?" "Nuk e besoj, eshte e pamundur" - i thote zezaku. "Po mire provoje, nuk te kushton gje" - i thote prostituta. E pas ca sekondash zezaku.... "sa miiiireeeee, ma beri me sy". Pas nja dy minutave perseri prostituta: "E di qe po t'i vesh me afer lulja ime te jep te puthura?" dhe zezaku "Me sy ma beri, por qe te me puthe nuk e besoj". I thote prostituta: "E pe qe s'te genjeva heren e pare, provoje" Afrohet zezaku me shume dhe puc puc e puth lulja. "Sa bukur me dha nje te puthur" bertet zezaku. Me pas i thote prostituta: "Hajde afrohu kape me dy gishta" dhe zezaku: " Mos me thuaj qe di edhe te fishkelleje"

p.s. vetem zezaku ishte i zi
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
5,332
Pikët
113
Nje zezak gjeti nje llambe magjike dhe i kerkoi tre deshira:
1. te behej i bardhe
2. te ishte mes femrave
3. te punonte vetem 5 dite ne muaj
Ateher llamba e kthehu ne TAMPAX
 
Top