• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hutin e dehur e ndaloi policia

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Të martën policia e trafikut në Gjermani u dërgua për ta kryer një intervenim aspak të zakontë. Detyra e tyre ishte të largonin një hut të dehur nga rruga.
Zëdhënësi i policisë lokal i tha gazetës gjermane “Der Spiegel” se një grua e cila po shëtiste qenin e saj alarmoi policinë pasi pa hutin “e hutuar” në mes të rrugës e që po pengonte edhe trafikun.

Kur arriti policia në vendin e ngjarjes, pa se huti mezi i mbante sytë qelë dhe mezi rrinte në këmbë, ndërsa sa për fluturim as që bëhej fjalë.

“Nuk e bëmë testin e alkoolit, por afër gjetëm dy shishe të zbrazura me raki, me të cilat me siguri shoi etjen. E dërguam tek një ekspert lokal për zogjtë i cili ia nxori dehjen duke i dhënë shumë ujë. Huti nuk ishte lënduar dhe pasi e mori veten është liruar”, njoftoi policia.
 

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
Përgjigje e: Hutin e dehur e ndaloi policia

Duhet ta dënonin memarrjen pjes në disa senca në grupi "Un jam i alkolizuar"
 
Top