• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hyri ne listen e "forbes" te personave me te pasur ne bote pas vdekjes

shadow

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 21, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane


Edhe pse i madhi Michael Jackson gjate jetes se tij nuk arriti kurre te ishte pjese e listes se personave me te pasur ne bote vetem vitin e fundit pas vdekjes se tij ai arriti te fitonte me shume se cdo VIP tjeter pervec Oprah Winfrey. Ai vitin e fundit arriti te fitonte $275 milion dollare. Me shume se dy grupet U2 dhe AC/DC bashke te cilet kryesojne listen e fitimeveper artistet e gjalle. Pra i madhi MJ as nga vdekja nuk u ndal dot qe te arrinte te fitonte shifra marramendese. RIP Michael Jackson. Njeriu i vdekur me i pasur ne bote.
 
Top