• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I dënuari me vdekje, vdes i torturuar

admiral

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2011
Postime
317
Pikët
0
Vendndodhja
Ke kodra e kuqe
Përgjigje e: I dënuari me vdekje, vdes i torturuar

Ilace te skaduara edhe ne amerike,,,,,,pupupupu,,,zot na ruaj ne shqiptaret-mendon-
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,975
Pikët
48
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: I dënuari me vdekje, vdes i torturuar

Nuk besoj se viktima e ketij krimineli vdiq e gezuar .
 
Top