• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 3

  bindi

  dolcinio From Ne bregdet
  • Postime
   1,884
  • Rezultati i reagimit
   23
  • Pikët
   38
 • 2

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,542
  • Rezultati i reagimit
   930
  • Pikët
   113
 • 2

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   30,823
  • Rezultati i reagimit
   3,275
  • Pikët
   113
 • 2

  Kulpra

  • Postime
   4,876
  • Rezultati i reagimit
   58
  • Pikët
   0
 • 2

  NosFeratu

  Anëtar
  • Postime
   147
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   18
 • 1

  tété

  Anëtar i ri From Do te me besh gje vizite?
  • Postime
   1,729
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   0
 • 1

  daniel00

  V.I.P From Diktatrojska
  • Postime
   3,975
  • Rezultati i reagimit
   77
  • Pikët
   48
 • 1

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,756
  • Rezultati i reagimit
   104
  • Pikët
   63
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,220
  • Rezultati i reagimit
   443
  • Pikët
   83
 • 1

  admiral

  Anëtar i ri From Ke kodra e kuqe
  • Postime
   317
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 1

  Poeti

  Anëtar i ri From Ferizaj-Kosovë
  • Postime
   4,539
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   0
 • 1

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,369
  • Rezultati i reagimit
   6,847
  • Pikët
   113
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,432
  • Rezultati i reagimit
   1,262
  • Pikët
   113
 • 1

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   9,611
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   34,400
  • Rezultati i reagimit
   6,084
  • Pikët
   113
 • 1

  Pajtim Pirasi

  Anëtar i ri
  • Postime
   141
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • Top