• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I dashur, cfar po ben keshtu

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kthehet burri ne shtepi dhe gjen gruan ne shtrat me shokun e tij.
Ne inat e siper gjun shokun me pistolete dhe e le te vdekur ne ven.

Gruaja: I dashur, cfar po ben keshtu?!
Gruaja: Po vazhdove te sillesh keshtu do i humbesh gjithe shoket qe ke!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: I dashur, cfar po ben keshtu

Ky ishte i fundit,se me pas burri i thirri mendjes dhe me ne fund beri gjene e duhur.......vrau gruan...:D
Me mire keshtu se sa te mbetej pa shoke....:p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,550
Pikët
113
Përgjigje e: I dashur, cfar po ben keshtu

Vrau veten,sepse po te vriste gruan shoket nuk do e vizitonin ne burg si kriminel qe ishte!
Ndersa keshtu e nderojne kujtimin e tij duke i bere homazhe.....ne shtepi!
PS: ne dite te veshtira njifen shoket LOL
 
Top