• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I dehur tapë bën dush në shtëpinë e komshiut

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Pasi ishte dehur dhe bërë tapë, një australian është lajmëruar në polici pasi gabimisht kishte hyrë në shtëpinë e fqinjës së tij dhe kishte bërë dush.
Policia e qytetit Katherine, në veri të shtetit, sqaroi se burri kishte hyrë nën dush, me qëllim që të pastrohet dhe kthjellet pak, por shpejtë e kuptoi se nuk ishte shtëpia e tij.

Fqinja tregoi se ai më pas ka kërkuar falje, ndërsa asaj i interesonte vetëm të largohej prej shtëpisë, pasi mendonte se i dehuri ishte hajn.

Dyzetvjeçari i veshur ishte ulur në verandën e shtëpisë së fqinjës kur arriti policia, njoftoi NT News.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
15,142
Pikët
113
Përgjigje e: I dehur tapë bën dush në shtëpinë e komshiut

ah,haha nuk jane komshite vetem per tu thene komshi :d

... me pati ndodhur para 4 vitesh, nje çift te rinj nje çun dhe nje goce banonin nje kat siper meje. I degjova shkalleve kur po zbriznin zhurmen ne koridor si duket e percollen ndonje nga mysafiret. Pastaj ne vrap po degjohen shkalleve te koridorit... kur papritmas u hap dera e baneses sime... Ohohohooo hyri ajo goca gati ne gjysme te dhomes sime :O e ai çuni mbeti mbrapa ke dera.

Bobo edhe une mbeta i :O ama si duket e kishin ngaterruar katin... me vehte, o ti a nuk munde te viesh pa ate qe po rrine ke dera ? haha
 
Top