• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I dehuri vjedh ambulancën, pason një ndjekje e lehtë

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

Policia në San Diego njoftoi se një burrë, pasi doli nga spitali ku ishte i shtruar në gjendje të dehur, vodhi një auto-ambulancë dhe iku nga policia, para se ata ta ndalnin qindra metra më larg.
Policia tha se 52 vjeçari Paul John Sos ishte arrestuar të shtunën me dyshimin për vjedhje të automobilit, për mosrespektim të urdhrave të policisë dhe vozitje në gjendje të dehur.

Rreshteri i policisë Ray Battrick tha se Sos është i gjetur në gjendje të dehur dhe është dërguar në Sharp Hospital me një ambulancë private. Battrick tha se Sos u largua nga spitali në mëngjes pastaj gjeti një auto-ambulancë të zjarrfikësve me çelësat në të dhe e mori.

Auto-ambulanca kishte të instaluar GPS dhe policia shpejtë e gjeti atë, por Sos refuzoi të ndalej, duke detyruar policinë ta ndiqte nëpër qytet derisa më në fund iu mbush mendja të ndalej dhe u arrestua. /Telegrafi/
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: I dehuri vjedh ambulancën, pason një ndjekje e lehtë

hahahhahahahaha sa e madhe hahahahahhahahaha
 
Top