• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

I duhet Berisha ketij kombi?

I duhet Berisha kombit tone?

 • Po (i duhet ketij kombi)

  Votes: 10 29.4%
 • Jo (te largohet menjehere)

  Votes: 24 70.6%

 • Numri i votuesve
  34

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,792
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Berisha eshte flamurtar i zhvillimit te vendit, apo pengesa kryesore per zhvillimin e tij. Pra thjesht qarte paster. I duhet kombit shqiptar nje figure si Berisha, apo duhet larguar.

1)Po i duhet kombit tone(eshte i nevojshem)
2)Jo nuk i duhet kombit tone(eshte pengese)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Per mua te largohet..
Shqiperise i duhet nje figure e re, me mentlitet tjeter dhe me vizione te tjera..
Eshte nje shprehje veç: Maloku kur hipen ne kale, po nuk e vrave nuk zbret nga kali..
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
43,770
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Per mua te largohet..
Shqiperise i duhet nje figure e re, me mentlitet tjeter dhe me vizione te tjera..
Eshte nje shprehje veç: Maloku kur hipen ne kale, po nuk e vrave nuk zbret nga kali..
jam i te njejtit mendim
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,792
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Robbery said:
Eshte nje shprehje veç: Maloku kur hipen ne kale, po nuk e vrave nuk zbret nga kali..
Genjen veten i ziu, se ky eshte nga ata maloket me gomare. Ku e gjeti kalin ky.

Pastaj ky eshte gomar. Keni pare ndonjehere t'i hipi gomari kalit. Ja pra qe Saliu kurr nuk ka hipur ne kal. Ne gomar po. Ne gomar ka hipur ai!
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,632
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Jam shume dakort qe Berisha te largohet, megjithate pyetja qe me lind eshte se kush nga keta qe kane ngelur, qofte pozite apo opozite, eshte me i/e mire se Berisha?
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Tani Romen s'e kane bere per nje dite Esther te heqim nje here Saliun se s'po e heqim dot :p..Pastaj si t'i vi ka then kavajsi...
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Jo nuk i duhet me,a ka mundesi te largohet nje ore e me pare,se mua personalisht edhe kur emrin ja degjoj ne TV me ngrihen qimet e kokes perpjete.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Po keta kingat qe votojne per po pse nuk na i komentojne pergjigjet..?
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

nuk eshte nevoja me be militantin,po te gjykoni nje njeri qe qeveris nje shtet ,si malok apo gomar ,jeni akoma te varfer ne gjykime .
Vazhdoni akoma ti paragjykoni njerezit prej nga vin edhe imagjino te kemi zhvillim te vendit .
te vetmin gjykim qe keni ndaj tij ,eshte vetem vota juaj.
 

Chanel

°.•°•.★DIVA★.•°•.°
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
187
Pikët
0
Vendndodhja
Underneath the stars
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Larguat z.Neodiktator dhe çfarë pastaj?

Është si të doni të luftoni një tumor vetëm në rrugë operative e të mos bëni kimioterapi....
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Nuk besoj se do të zgjidhet gjë po u largua. Këto njëzet vjet treguan që të gjithë politikanët janë njësoj. Po të jetë se ndërrohen vetëm emrat dhe gjërat nuk ndryshojnë, ndërrimet janë pa vlerë.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

nuk eshte nevoja me be militantin,po te gjykoni nje njeri qe qeveris nje shtet ,si malok apo gomar ,jeni akoma te varfer ne gjykime .
Vazhdoni akoma ti paragjykoni njerezit prej nga vin edhe imagjino te kemi zhvillim te vendit .
te vetmin gjykim qe keni ndaj tij ,eshte vetem vota juaj.
Ishte thjeshte nje shprehje puna e malokut...nuk kishte te bente me prejardhjene e Berishes...Nuk jemi te varfer ne gjykime dhe aq me pak po paragjykojme..kemi jetuar me sistemin e Berishes eshte e pamundur ta PARAgjykosh..konkluzionin e nxjerrim per ato qe kemi pare dhe qe kemi jetuar..
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

ateher i bie mos te keni dallim nga ata qe paragjykoni
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Larguat z.Neodiktator dhe çfarë pastaj?

Është si të doni të luftoni një tumor vetëm në rrugë operative e të mos bëni kimioterapi....
Chanel, nuk eshte qe meqe nuk kemi asnje politikan te hajrit(gje qe nuk mendoj se eshte e vertete)po vazhdojme te mbajme nje njeri jo te denje ne krye dhe per me teper qe jemi te ndergjegjshem qe eshte negativ. Tani nga nje ane duhet nisur, pastaj jane edhe rrethanat qe te drejtojne per vijimin...perveç kesaj tema eshte nje sondazh po flasim lirshem ketu per mendimet tona dhe te pakten ketu po votojme vertete ne baze te mendimit qe kemi :).
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

ateher i bie mos te keni dallim nga ata qe paragjykoni
O lali..Ajo shprehja kishte kuptimin: Qe pa nje revolte ai vete nuk iken..
Pastaj te paragjykosh do te thote te gjykosh para se te njohesh..Une po flas se njoh se kam jetuar diçka ne kete rast..dhe dallim nga ata qe paragjykojne, kam..
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

Po te ik Saliu,natyrishte qe vjen nje tjeter,por demokracia shqipetare humb ne ballance,ekuiliber.
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

mos flisni si per pasneser.nuk iken njeri me revolte sot sepse nuk kemi diktature.
te vetmen mundesi per ta heq e keni ne 2013.
edhe nese e deshori vertet kete ,merrni ndonje nisme por jo me arsye absurde.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: I duhet Berisha ketij kombi?

I duhet i duhet,eshte perfekt...........Mbas Enverit eshte i vetmi qe e meriton..
Ose siç thoshte Noli;skllever bij sklleverish.
 
Top