• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I gjithanshëm Turi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ai i bën të gjitha, madje me shumë sukses. Turjan Hyskën, djalin simpatik të “Produkt 28”, nuk dimë se si ta etiketojmë!


Këngëtar, prezantues apo producent… Së fundmi Turi, sikundër dhe gjithë djemtë e tjerë të grupit, e ka lënë pak pas dore muzikën.

Megjithatë, pritet që shumë shpejt djemtë e “Produkt 28” të publikojnë këngën e tyre më të re.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top