• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I mbijeton mini ortekut! (video)

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Talin, – Kur të bie borë, është e rëndësishme të jesh qytetar i përgjegjshëm dhe të pastrosh rreth shtëpisë, dhe nganjëherë edhe çatinë, që bora të mos ju bie në kokë. Nëse nuk jeni aftësuar të pastroni çatinë, ndoshta është më mirë që këtë t’i lini ndonjë eksperti, për të mos përfunduar si ky estonez.
Bora bie që disa ditë dhe sado që përtoni, jeni të vetëdijshëm se ju duhet të merrni lopatën në dorë.
Kështu, ky estonez, si familjar i vërtetë, vendosi të pastrojë çatinë e shtëpisë. Me të vërtetë u përpoq dhe po kënaqej me punën e tij, por megjithatë zgjodhi metodën e gabuar, e cila mund ta kishte vrarë.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: I mbijeton mini ortekut! (video)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=pLQ5GsNJBSE&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=pLQ5GsNJBSE&feature=player_embedded
 
Top