• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...?

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

Qe Te Qendroj Vetem Me Nje Femer looool :D
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

te rri gjith ditem me grun :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

I ndalohet qe te shoh femra te tjera nqs esht ne xhiro me te tijen..
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

qe te boj ca ti thoje gruja
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

Qe te mos te ve lavatricen se na i beri rrobat lara lara..
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,247
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

Te toleroj aty ku eshte i sigurt qe ajo tolerance nuk do vlej . dhe qe ka te bej me njerez pa vlere !
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

Te mos kete "Nje Jete te Tijen"- !!!!!!!!!!!!!!
po ti e do te burgosur apo dicka te tille se nuk po e kuptoj kete une mbase doje te thoje dicka tjeter edhe te doli keshtu. se mua me duket sikur thua qe mashkulli do bej ca ti thush ti edhe ska... personalisht nuk e quaj mashkull ate person e quaj skllav... thjesht opinioni im ky no offence :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,003
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

Mos ti bej naze pjeshkave lol
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: I ndalohet rreptesisht nje mashkulli...ë

Ti ngre zerin partneres...
 
Top