• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I përgjigjesh dot pyetjes me pyetje?

Status
Temë e mbyllur.

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: I Pergjigjesh Dot Pyetjes Me Pyetje??

E pse te mos mundem ?

Meri çfare do me konkrete ti ?
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: I Pergjigjesh Dot Pyetjes Me Pyetje??

Me falni me ra rruga edhe po kerkoj ministrine e financave , e dini gjo ku o ? :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top