• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaTifozi i klubit futbollistik nga Belgjika Cercle Brugge, mbeti i turpëruar kur para ndeshjes së klubit të tij të adhuruar në stadiumin përplot shikues vendosi ta fejojë të dashurën e tij.
Udhëheqësi foli disa fjalë hyrëse, ndërsa më pas ia dha mikrofonin tifozit të dashuruar, i cili e kishte marrë të dashurën me vete në fushën e lojës.

Edhe pse publiku e fishkëlleu, i riu lexoi një copë letër për t’i treguar se sa shumë e do, e më pas i ulur në gjunjë e luti për tu fejuar.

Vajza e shikoi me habi, ndërsa pas pyetjes së tij, mbeti e bllokuar për një moment. Pasi që e kuptoi se i dashuri e fejoi, me lot në sy e shikoi dhe e refuzoi duke u larguar me vrap nga tereni.

I riu u largua nga tereni me ndihmën e udhëheqësit të stadiumit, por edhe pse e humbi të dashurën, klubi i tij i adhuruar fitoi ndeshjen.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=a6cH_8wa0dk&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=a6cH_8wa0dk&feature=player_embedded
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

Djale i dobet ne karakter??
Me mire qirinj te ndezur ne nje mbrembje gazmore,nje dhurate nuk eshte keq.
Nejse show,mendimi im.
Dhe eshte shqip!
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

:D Idjotlliku i radhes, semundja e madheshtise.

C'kuptim ka ti kerkosh dikujt ne publik te ndaj jeten me ty ne privat? Jo po edhe dashurin do e benin ne gjirin e kolektivit, ne publik.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

se mos eshte hera e pare qe ndodhin keta gjera,do u habisja po te mos ndodhte,ka dale e modes me i dhene rendesi vetes ne publik dhe ajo fitoj pak fame me kete rast:):)
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

Varet sesi e perjeton njeriu. Fama mund te jete fatkeqe ose fatmire. Ne rastin me siper u dukte fame fatkeqe.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

ai cuni doli keq kurse ajo po ben kokrren e qejfit ne te gjitha revistat gazetat spo ja ndjen shum....
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

ai cuni e beri gjen keq dhe pesoj keq, ajo goca nuk kerkoji gje dhe po mer shume, qofte pozitive apo negative. Duke i pare shprehjen e fytyres, duke u nisur nga morfopsikollogjia, si thone psikolloget :D , eshte ajo goca e demtuara ndersa ai cuni eshte i zhgenjyer me budallallekun e vet.

Nuk mund te te them vere veten ne vend te asaj goces, sepse cdo njeri mund te perjetoj ndryshe nje situat identike, por sinqerisht me te kerku doren n'stadium osht traplliku me i madh, per mendimin tim.

Ps. Me kujtohet rasti i Raymond Domonec qe mbas ndeshjes se futbollit, ku Franca humbi, ne vend te fliste per ndeshjen foli per te dashuren. Ajo qe fitoji me ato qe tha ishte urrejtja e miljona njerzve.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

ahahaahhaha me vu veten ne vend te saj un?? mos me bej me qesh tani naten aman se du me fjet:p:p:p te me thoshte kush mua ashtu si fillim do ja plasja nje te qeshure pastaj sjam aq katile sa ta le ate cunin te flase deri ne fund:p:p:p ne mes do e nderpritja,''ik fli ik fli se flasim pastaj''do i thoja;)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: I propozoi fejesë në stadium ajo e refuzoi

ahahaahhaha me vu veten ne vend te saj un?? mos me bej me qesh tani naten aman se du me fjet:p:p:p te me thoshte kush mua ashtu si fillim do ja plasja nje te qeshure pastaj sjam aq katile sa ta le ate cunin te flase deri ne fund:p:p:p ne mes do e nderpritja,''ik fli ik fli se flasim pastaj''do i thoja;)
haha
 
Top